Organizátor:
Uzávierka prihlášok do 14. 04. 2013

Peňaženka (Android)

Názov aplikácie

Peňaženka (Android)

Názov firmy

eGlu

Brandovaná aplikácia Nebrandovaná aplikácia
Smartphone Tablet TV

O aplikácií

Banka, ktorá je vždy poruke

Získajte lepší prehľad o svojich financiách s aplikáciou Peňaženka

Prehľad o vašich výdavkoch

S aplikáciou Peňaženka si môžete vo svojom Android zariadení jednoducho a prehľadne kontrolovať výdavky, zaznamenávať všetky svoje príjmy, či podľa kategórií sledovať, na čo míňate najviac. Vytvoriť si môžete aj vlastné kategórie pre ešte lepší prehľad.

Navigácia k pobočkám a bankomatom

Ak si budete potrebovať niečo v banke vybaviť či vybrať si hotovosť, aplikácia vám rýchlo zobrazí všetky bankomaty vo vašom okolí alebo vyhľadá najbližšiu pobočku vrátane informácií o otváracích hodinách a kontaktoch.

Pripomienky k úhradám

Pripomienky, ktoré si v rámci aplikácie nastavíte, vám už nedovolia zabudnúť na úhradu žiadnej dôležitej platby. Sami si určíte, kedy vás má aplikácia upozorniť, ako aj to, či sa má platba zaradiť medzi vaše výdavky.

Flexibilný prístup k účtom

V rámci aplikácie máte k dispozícii Internet banking, môžete si prezerať svoje účty, ich stav a pohyby či odosielať platby, a to aj jednoduchým naskenovaním čiarového kódu poštovej poukážky alebo QR kódu "Pay by square". Internet banking je navyše priamo prepojený s výdavkami a pripomienkami platieb. Aplikácia vám platbu pripomenie a vďaka niekoľkým klikom ju hneď aj uhradíte. Pohyby na svojom účte zase pohodlne presuniete medzi výdavky alebo príjmy.

Časť iBanking je určená klientom Prima banky, ktorí majú zriadený Internet banking. Do iBankingu sa prihlasujú svojimi prihlasovacími údajmi k Internet bankingu a údaje si overujú SMS kódom. Po prvotnom prihlásení sa na vstup do iBankingu vyžaduje len zadanie hesla. Maximálny denný limit platieb zadaných cez aplikáciu je 1000 EUR.

Páči sa vám appka Peňaženka (Android)?

Screenshoty

Ďalšie práce

« Orange Go

ZASK »